Uğur Böceği Benekleri Aktivitesi

1019 0
Uğur Böceği Benekleri Aktivitesi

Uğur Böceği Benekleri Aktivitesi

Merhaba Güzel Dostlarım,

Uğur Böceği Benekleri Aktivitesi eğer çocuğunuz 3’e kadar saymayı hem parmaklarla hem nokta şeklinde hemde sayı olarak öğrendiyse bildiklerini pekiştirmek için zevk alarak yapacağı bir aktivite olacaktır.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite saymayı bilen 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Malzemeler

  • Şablon,
  • Makas,

Nasıl Yapılır?

Şablonu yazdırın. Uğur böceklerini ve sayı karşılıklarını makasla dikkatli bir şekilde kesin. Çocuğunuzdan uğur böceklerinin sayı karşılıklarını eşleştirmesini isteyin.

Şablon

Şablonu indirmek için altta buluna “indir” yazısına tıklayınız.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Uğur Böceği Benekleri Aktivitesi yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir cevap yazın