Yazdırılabilir Hayvan Maskeleri

1314 0

Yazdırılabilir Hayvan Maskeleri

Merhaba Güzel Dostlarım,

Yazdırılabilir Hayvan Maskeleri ile çocuğunuza eğlenmesi ve öğrenmesi için bir aktivite yapmış olacaksınız. Maskenizi yaptiktan sonra isterseniz oyun kurup oyun oynar ya da her hayvan konusunda çocuğunuza bilgiler verirsiniz.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite oral dönemini geçmiş 1 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Malzemeler

  • Şablon,
  • Makas,
  • Ip ya da lastik,
  • Iğne,

Nasıl Yapılır?

Şablonları yazdırın. Şablonları, hayvanların baş çevrelerinden ve göz kısımlarını dikkatlice kesin. Hayvanların her iki kulağının biraz üstüne iğne ile delikler açın ve isterseniz ip isterseniz lastiği kullanarak bir ucunu sağ taraftaki delikten geçirip düğüm atın diğer ucunuda aynı şekilde yapın. Tabii ikinci delikten düğümü atmadan önce ipi yada lastiği kafaniza göre ayarlamaniz lazım.

Şablon

Şablonu indirmek için altta bulunan “indir” yazısına tıklayınız.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Yazdırılabilir Hayvan Maskeleri yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir cevap yazın