0-2 Yaş Bebekler İçin Kelime Kartları

0-2 Yaş Bebekler İçin Kelime Kartları

0-2 Yaş Bebekler İçin Kelime Kartları

Merhaba Güzel Dostlarım,

0-2 Yaş Bebekler İçin Kelime Kartları, yeni konuşmaya başlayan bebeğinizin sözcükleri öğrenirken hem duyusal hemde görsel olarak gelişmesini sağlayacaktır.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite +0 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Nasıl Yapılır?

Tüm şablonları yazdırın. Her bir nesneyi birbirinden ayıracak şekilde kesin. Çocuğunuza kestiginiz bu nesneleri göstererek ne olduklarını soyleyip onuda söylemesi konusunda cesaretlendirin.

Şablon

Şablonu indirmek için;

  • Telefona indirmek istiyorsanız, ekrana basılı tutup kaydet demeniz,
  • Bilgisayara indirmek istiyorsanız, farenin sağ tuşuna basıp kaydet demeniz yeterlidir.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

0-2 Yaş Bebekler İçin Kelime Kartları yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir cevap yazın