Saç Uzunluğuna Göre Karakter Analizi

272 0
Saç Uzunluğuna Göre Karakter Analizi

Saç Uzunluğuna Göre Karakter Analizi

Çok fazla çaba harcamadan, düşündüğünüzden daha fazla dikkat çektiğiniz oldu mu hiç ? Oldu dimi ? Peki neden bir anda ilgi odağı haline geldiğini merak ediyorsan, bunun bir nedeni var. Bunun nedeni saç modelin olabilir. Nasıl bir saç modeli ile dolaşacağın tamamen sana kalmış bir durum. Ancak senin seçtiğin saç uzunluğu senin karakterin konusunda bilgi veriyor.

Gerçekten mi? Evet! Saçın, kişilik yansımasından başka bir şey değil. Hadi başlayalım…

Kısa Saç Veya Pixie Cut

Saç Uzunluğuna Göre Karakter Analizi

Yüzüne yakışanlar havalı görünüyor. Ben sadece kesimi seviyorum ve bunun en şık ve kolay kullanılabilir saç uzunluğu olduğunu düşünüyorum. Ne saatlerce şampuanlamana gerek kalmıyor, ne de saçınızı taramak için çok zaman harcamanıza gerek kalmıyor. Çok fazla bakım gerektirmiyor. Peki ya bu uzunluğa sahipseniz sizin kişiliğiniz nasıl demek?

Kısa saçlarınız varsa, bu çok hoş bir kişiliğe sahip olduğunuz anlamına gelir. PK’deki Anushka Sharma’yı hatırladınız mı ? Bu saç modeliyle çok seksi görünüyorum. Öyle ki yakışacağını düşünsem bir dakika durmam keserim. Saç uzunluğunu kısa tutan insanlar sosyal, cilveli ve kendinden emin olma eğilimindedir. Yabancılarla kolayca arkadaş olabilirler ve zekalarını sergilemeyi severler. Otokontrolleri vardır ancak bazen fevri davranabilirler.

Saç Uzunluğuna Göre Karakter Analizi

Omuz Üstü veya Bob Kesim Saç Uzunluğu

Saç Uzunluğuna Göre Karakter Analizi

Deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki, bu bir kişinin koruması gereken en iyi saç uzunluğu. Nedeni ise ne çok kısa ne de çok uzun olması ve şekillendirme için fazla çaba gerektirmemesi. Ayrıca bu saç uzunluğu ile pixie kesiminin yapamayacağı bazı saç modellerini deneyebilirsiniz.

Pekala, iş söz konusu olduğunda, oldukça samimisin. Sözleri kesecek olan sen değilsin. Bazen acımasızca dürüst olmayı umursamıyorsun, bu diğer kişiyi uzaklaştırsa bile sizi korkusuz yapıyor. İşiniz ve özel hayatınız arasında mükemmel dengeyi kurmakta iyisiniz. Çok titizsin ve düzensiz olan hiçbir şeye tahammül edemiyorsun. Yeni şeyler denemeyi seviyorsunuz.

Omuz Uzunluğu Saç Veya Lob

Bu orta uzunlukta saçtır ve her yüz tipine uyabilir. Aynı zamanda benimde tercih ettiğim saç modeli.  Omuzlarınıza kadar saça sahip olmanın en iyi yanı, onu birkaç farklı şekilde kolayca şekillendirebilmenizdir. O kadar çok yönlü ki, herhangi bir modaya uygun saç stilini saçınızla sorunsuz bir şekilde deneyebilirsiniz. Buklelerinizi katmanlar halinde kesin veya bırakın, harika görüneceksiniz.

Kadınsı kişiliğinizi sergilemeyi seviyorsunuz. Her zaman elinizden gelenin en iyisini yaparsınız, zarif görünmenizi sağlarsınız. Sen dışa dönüksün ve her zaman yeni zorluklara hazırsın.  Sen iyi bir insansın ve tanıştığın çoğu insanla uzun süreli ilişkilerin yapabiliyorsun.

Uzun saç

Ah! Uzun saçlı insanlar hakkında ne söyleyebilirim? Onlara ilk sorum, “Bu uzun bukleleri nasıl yapıyorsunuz?” Çoğu kadın bu saç modelini kullanmayı tercih ediyor ve eminim ki çok uğraşıyor ve emek harcıyor. Ben hayatım boyunca uzun saç kullanmadım ve zorluklarını çok bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim ki yıkamak, kurutmak bukle yapmak hepsi çok zahmetli bir süreç.

Peki ya uzun saç? Çok sabırlısın öncelikle onu söyleyeyim. Uzun saçları başka nasıl koruyabilirsiniz ki? Aynı zamanda olaylara karşı temkinli ve idealist olduğunuz anlamına gelir. Senin için romantik bir ilişki uzun vadeli demektir. Her zaman her şeye kalbini ve ruhunu katıyorsun ve aynısını başkalarından da bekliyorsun. ‘İmkansız’ kelimesi sözlüğünüzde yok. Ve bunu kanıtlamak için, bir şeyler başarmaktan fazlasını yaparsın. Azim, senin adın sensin!

Her saç uzunluğunun artı ve eksi noktaları vardır. Ancak, şık görünmesini ve kişiliğinize uygun olmasını istediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz.

O yüzden kızlar, saçınızın uzunluğu ne olursa olsun, gidin ve dünyaya meydan okuyun. Hiçbir şey sizi istediğinizi elde etmekten alıkoyamaz.

Saç Uzunluğuna Göre Karakter Analizi yazımı okudunuz. Diğer konu başlıklarına göz atmayı unutma.

Keyifli günler.

Bir cevap yazın