Hangi Burçlar birbirine Zıttır

348 0
Hangi Burçlar birbirine Zıttır

Hangi Burçlar birbirine Zıttır

Astrolojiye göre, kişiliklerimiz burçlarımızdan güçlü bir şekilde etkilenir. Bu kökleşmiş kişilikler aynı zamanda genel zodyak uyumluluğumuzda ve kimi çekici bulduğumuzda da rol oynar ve bazen o kişi sizin tam zıttınızdır.

Flört etmek yeterince zor, ama buna sizden tamamen farklı biriyle yapıyor olmakta eklediğinde işler çok da zor duruma soruyor. Karşı burçlar birbirini mükemmel bir şekilde dengeler, bu da onlara karşı neden bu kadar güçlü bir çekim hissedebileceğinizi açıklar. Aslında, burcu tamamen farklı olan biriyle çıkmak en iyi seçenek olabilir. Elbette, hiçbir zaman ortak bir noktanız olmayacak gibi görünebilir, ancak birbirinizin farklılıklarıyla oynamak aslında ilişkinizi daha güçlü hale getirebilir.

İşte birbirini deli gibi çeken zıt burçlar…

Koç ve Terazi

Koç ve Terazi, ikiniz birbirinize çok zıt görünebilirsiniz. İkiniz de mükemmel bir eşleşme olarak kabul edilemeyecek kadar farklı şeyler tarafından yönlendiriliyorsunuz, ama yine de mükemmelsiniz. Farklılıklarınız sizi harika bir çift yapan şeydir. İkiniz de biraz inatçı olabilirsiniz ve işten eve gelene kadar tartışabilirsiniz ama aynı zamanda süper bir uyum içerisindesiniz. Karşınızdakinin büyüsüne kapıldığınızda aşka hayır demek ikiniz için de çok zor. Risk almanın ve eğlenmenin heyecan verici bir tarafı var ve ateş burcu ile hava burcunu bir araya getirdiğinizde enerjiniz bu heyecanı artırıyor.

Boğa ve Akrep

Boğa ve Akrep, ikiniz de inanılmaz derecede tutkulu ve şehvetli bireylersiniz, yatak odasındaki ilişkiler söz konusu olduğunda ortaklığınızı bir peri masalı haline getiriyorsunuz . Boğa, en zor durumları bile pes etmeden atlatmayı bilirken, Akrep, başarılı olmanın çokça zeka ve azim gerektirdiğini bilir. Her birinizin özelliklerinde eksik olduğu nokta, tam da diğer burcun sahip olduğu özelliklerdir, bu da zıtlıklarınızın birbirinizi çekici kılan hikayesini ilginç kılar.

Bir ortamda, en çekici çift siz olacaksınız. Burçlarınız fiziksel olarak da uyumludur. İletişimde, Boğa, genellikle Akrep’ten daha iletişim halinde olma eğilimindedir, çünkü Akrep daha sezgiseldir. Farklılıklarınız sadece birbirinizin güçlü yanlarından faydalanmanızı sağlar. İkinizin de burçları son derece sadık olup birbiriniz için dünyanın sonuna kadar gidecektir, özellikle derin bir aşk içindeyken.

İkizler ve Yay

Hangi Burçlar birbirine Zıttır

İkizler ve Yay, ruh halinize bağlı olarak ikinizin de iki farklı kişiliği var. Yani ikiniz de her zaman aynı şeyi aynı anda hissetmeseniz de birbirinizi anlıyorsunuz. Bir dakika dışa dönük ve konuşkan, bir sonraki dakika sessiz ve içine kapanık olmanın nasıl bir şey olduğunu anlamak için özel bir insan gerekir. Bu karşılıklı anlayış, ilişkinizi çoğu kişiden daha güçlü kılar çünkü ikinizden birinin neden birdenbire farklı davrandığına dair hiçbir soru yoktur.

Tabii ki İkizler, bazen sinsi olabiliyor  oysa Yay, olduğu gibi anlatmayı tercih ediyor. Bu durumda bazı iletişim sorunları yaşanabilir. Ancak, aşıklardan önce arkadaş olan ve ortak ilgi alanlarını kullanarak yakın kalan çiftler bu durumu telafi eder.

Yengeç ve Oğlak

Yengeç ve Oğlak, paylaştıkları ortak zeminden dolayı birbirlerine büyük bir çekim duyarlar. Hem çok başarılı hem de hırslı burçlardır ve hayatta değişimi akıllıca ve önemli bir faktör olarak görürler. İki burcun da birbirine bağlanabileceği birçok nokta vardır. Aile ve aşk da onlar için önemlidir ve flört, cinsellik ve evlilik konularında benzer fikirlere sahiptirler.

Yengeç, sosyal yaşamı daha yoğun olan dışadönük biri olma eğilimindedir, Oğlak ise daha içe dönük ve evde vakit geçirmeyi tercih eden biridir, ancak bu zıtlıklar önemli bir rol oynar. Yengeç zaman zaman sadece evde kalmak isterken, Oğlak ise dışarı çıkıp eğlenmek isteyebilir, bu da çifte her iki seçimde de sorunsuz ilerlemesini sağlar.  Yengeç bir günde birçok farklı ruh hali yaşayabilirken, Oğlak daha sakin bir yapıya sahiptir, bu da Yengeç’in özellikle karmaşık hissettiği zamanlarda onunla konuşabileceği biri olmasını sağlar.

Aslan ve Kova

Aslan, kontrolü elinde tutmayı ve bir odanın lideri olmayı sever,  kova için tam tersi geçerlidir. Hayatın çılgınlığını kucaklamaya inandıklarında kontrol altında olma ihtiyacı hissetmezler ve rahattırlar. Bu durum bazen Aslanı deli edebilir çünkü kovanın sakinliği onları rahatsız eder. Kavo, sevgiyi herkese paylaşacak biri değildir, oysa Aslan  genellikle herkese sıcak ve tutkulu bir şekilde yaklaşır.

Aslan genellikle başkalarının kendileri hakkında ne düşündüğü konusunda fazla endişelidir, ancak kova yanın böyle bir kaygısı yoktur bu nedenle kova aslanı bu konuda sakinleştirebilir.

Başak ve Balık

Başak yaşamda neredeyse çok içe kapanık olabilirken, Balık daha çok bir kasırga gibi hareket eder, ancak bu ilişkide hala karşılıklı bir hayranlık bulunur. Her iki burcun da farklı korkuları ve endişelendikleri konular vardır, ancak biri ne yaşarsa yaşasın, diğeri mümkün olduğunca yardımcı olmaya isteklidir. Bir burcun çözemediği bir şey her zaman diğer burç tarafından çözülür.

Her iki burç da son derece özverili ve sevgi doludur, bu yüzden Başak ve Balık arasında yakınlık kötü sonuçlar doğuramaz. Ancak, Balık daha çok yaşam akışına uymayı tercih ederken, Başak mümkün olduğunca sağlam ve düşünceli kalmaya çalışır. Bu bazen gerilimlere yol açabilir, ancak bir burç diğerinde bu zihniyetin getirdiği en iyi özellikleri görüp kabul ettiğinde, birbirlerini olduğu gibi kabul etmek her zaman gerilim ve rahatsızlıktan üstün gelir.

Başak Burcunun 20 İyi ve Kötü Yani

Hangi Burçlar birbirine Zıttır yazımı okudunuz.  Keyifli günler.

Bir yanıt yazın