Başak Burcunun 20 İyi ve Kötü Yani

298 0
Başak Burcunun 20 İyi ve Kötü Yani

Başak Burcunun 20 İyi ve Kötü Yani

Başak burcu olarak dünyaya gelen kişiler, mantıklı, çalışkan, sorumluluk sahibi ve alçak gönüllü karmaşık yaratıklardır. 23 Ağustos ile 22 Eylül tarihleri ​​arasında doğarlar ve besleyici yapıları ve kurallara uyan davranışlarıyla tanınırlar.

Astrolojinin altıncı burcu olan Başaklar, genellikle sembolleri olan buğday demeti taşıyan bakire (Virgin) ile ilişkili olarak düşünülür ve Zodyak’ın tüm burçlarının en safı olarak görülür. Başak sağlıklarına ve hijyenlerine dikkat ederler ve iş ahlakını güçlü kılar.

Başak Kişiliği Özetlendi

Başakların kendileri için yüksek standartları vardır ve amaçları yaptıkları her şeyde mükemmel olmaktır, ancak bunun mümkün olmadığını gördüklerinde hüsrana uğrarlar. Başak, durumları aşırı analiz etme ve hayatlarındaki diğer herkesle birlikte kendilerine son derece eleştirel bir gözle bakma ihtiyacına sahiptir. Eleştirileri, hayal kırıklıklarının ve bazen çok çabuk öfkelenmelerinin nedenidir. Ancak bu değişken işaret, kendi özünde benzersizdir ve hiçbir şeyi yarı yolda bırakmazlar. Alçakgönüllülük insanları kendilerine çeken şeydir ve sonunda Başak olan güzelliği ortaya çıkarır.

10 Olumlu Başak Kişilik Özelliği

1. Mantık

Başak, bir karar vermeden önce olası tüm şeyleri gözden geçirecektir. Ortalığı karıştırmaktan hoşlanmazlar, bu yüzden bir soruna çözüm bulmadan önce her yönden bakarlar.

2. Çalışkan

Başak, iyi şeylerin onu kazananlara geldiğini bilir, bu yüzden istedikleri her şeyi elde etmek için çok çalışırlar . Tüm işlerini zamanında yapmak için genellikle uykusuz geceler geçirirler. Sıkı çalışmaları gözden kaçmaz ve çoğu kişi Başak burcunun sahip olduğu özveriye hayran kalır.

3. Sanatsal

Başak kendilerini müzik, dans, oyunculuk ve hatta çizim yoluyla ifade etmeyi severler.

4. Gözlemci

Başak inanılmaz bir hafızaya sahiptir. Erken çocukluktan itibaren çoğu insanın hatırlamayacağı şeyleri hatırlayabilir ve gündeme getirebilirler. Kendilerini iyi hissettiren ve sonuç olarak başkalarını gülümseten eski anıları sürekli gündeme getirirler.

5. Sadık

Bir Başak’ın hayatında romantik bir yeriniz varsa, var olan en sadık burçlardan biri olduğunu size göstereceklerdir . Sizi asla hayal kırıklığına uğratmazlar ve romantik olarak sadece bir kişiyi görürler.

6. Nitelik

Başaklar astrolojideki en tatlı burçlardan biridir. Sevgi ve şefkatle doludurlar. Hayatlarında her zaman herkese yardım etmeye çalıştıkları için kalpleri nazik ve alçakgönüllü kalır.

7. Sabırlı

Başaklar, başkalarına karşı gösterdikleri sabır nedeniyle oldukça tercih edilir. Genellikle beklemeye istekli oldukları sürenin bir sınırı olsa da, bu genellikle uzun bir süredir ve bu da etraflarındaki insanlara gerekirse hareketlerini düzeltmeleri için yeterli zaman verir.

8. Sorumlu

Bir Başak’a talimat verirseniz, büyük olasılıkla ayrıntılara dikkat edecek ve uygulayacaktır. Her hangi bir konuda sorumlu bırakılmaktan hoşlanırlar ve kimseyi hayal kırıklığına uğratmak istemezler.

9. Güvenilir

Çoğu Başak güvenilir olmaya çalışır. Ne olursa olsun onlara yardım etmek için her zaman yanlarında olduklarını herkesin bilmesini isterler. Bir Başak, aramanıza ilk cevap veren ve ihtiyaç duyduğunuzda bir durumu en son terk eden kişi olacaktır.

10. Mütevazı

Başaklar mütevazı olma eğilimindedir ve genellikle doğal olarak alçakgönüllüdür. İnsanların onları ayakları yere basan varlıklar olarak görmesinden hoşlanırlar. Her zaman başkalarını kendilerinden önde tutarlar.

Başarılarından gurur duyarlar ama asla aşırı ukalalık yapmazlar.

10 Olumsuz Başak Kişilik Özelliği

1. Düşünen

Hafızaları onlar için mükemmel bir araç olsa da kaygılarının da sebebidir. Ne yazık ki, yıllar önce başlarına gelen bir olayı düşünüp, buna izin vermelerine üzülebilirler. O kadar çok endişelenirler ki, birçok durumda endişeleri onları alt eder.

2. Eleştiri

Eleştirel düşünmede iyi olabilirler ama aynı zamanda başkalarını ne kadar eleştirel görmeleriyle tanınırlar.

3. İnatçı

Bir Başak ne istediğine dair bir vizyona sahip olduğunda, kimse onlara aksini söyleyemez.

4. Gergin

Bazen Başakların nasıl sakinleşeceklerini öğrenmeleri gerekir. Çok çalışırlar ve kendilerini çok kolay endişelendirirler.

5. Aşırı istekli

Başaklar insanları memnun eder. Başaklar, etraflarındaki herkesin her zaman mutlu olmasını sağlamayı sever.

6. Kolayca hüsrana uğramak

Mükemmeliyetçi oldukları için Başaklar kendileri için gerçekten zordur. Kafalarında kendileri için sahip oldukları ideal imajdan daha azı olmak istemezler.

7. Düşünen

Başaklar fazla düşünmeyi sever. Geçmişte yanlış yaptıkları şeyleri sürekli düşünecekler ve bunun onları rahatsız etmesine sonuna kadar izin verirler. Onu sakinleştiren tek şey uyumak ama o bile çok uzun sürmüyor.

8. Aşırı bağımsız

Başaklar , gerçekten yardıma ihtiyaçları olsa bile, kendi başlarına bir şeyler yapmaktan hoşlanırlar . Yardım istemeden önce bildikleri her yolu denemeyi tercih ederler. Bunun nedeni, kendilerine çok güvenmeleri ve insanları rahatsız etmekten hoşlanmamalarıdır.

9. Kolay sinirlenir

Bu asla kasıtlı değildir, ancak ellerinde olamaz, özellikle de bölgedeyseler ve biri gelip huzurlarını bozarsa.

10. Seçici

Başaklar kararlarında kesin olmayı severler. Seçici olmaları onları hayatın akışına bırakmaktan alıkoyar.

Başak Burcunun 20 İyi ve Kötü Yani yazımı okudunuz. Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın