Hayvanların Evi Neresi Aktivitesi

1576 0
Hayvanların Evi Neresi Aktivitesi

Hayvanların Evi Neresi Aktivitesi

Merhaba Güzel Dostlarım,

Hayvanların Evi Neresi Aktivitesi başlamadan eğer çocuğunuzun bilmediği hayvanlar varsa onlardan bahsetmeniz ve kısa bilgiler vermeniz gerekmektedir.

Hayvanların Evi Neresi Aktivitesi Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 2,5 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Malzemeler

  • Şablonlar,
  • Makas,

Nasıl Yapılır?

Tüm şablonu yazdırın. Hayvanları ve evlerini ayrı ayrı kesin. Çocuğunuzdan hangi hayvanın hangi evde kaldığını bulmasını ve eleştirmesini isteyin.

Şablon

Şablonu indirmek için altta buluna “indir” yazısına tıklayınız.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Hayvanların Evi Neresi Aktivitesi yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir cevap yazın