Boyamalı 2 Parçalı Yapboz

3385 0
Boyamalı 2 Parçalı Yapboz

Boyamalı 2 Parçalı Yapboz

Boyamalı 2’li Yapboz, beceri ve zihinsel öğrenme avantajları sağladığı için çocuklar için harika bir öğrenme aracıdır . Örneğin, problem çözme, el-göz koordinasyonu, sosyal ve benlik saygı çocuğunuzun erken yaşta öğrenmesi gereken durumlardır. Yap Boz oyunu ile çocuğunuz tüm bu becerilere sahip olacaktır.

Boyamalı 2 Parçalı Yapboz Oynama Yaşı Kaçtır?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 2 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Malzemeler

  • Şablon,
  • Makas,

Boyamalı 2 Parçalı Yapboz Nasıl Yapılır?

Şablonları indiren ve istediğiniz boyutlarda yazdırın. Hazırladığınız bu şablonları çocuğunuzdan istediği gibi boyamasını isteyin. Çocuğunuz boyama işlemini bitirdikten sonra resimlerini işaretli yerlerden ikiye makasla kesin. Çocuğumuzdan kesmiş olduğunuz bu parçaları birleştirmesini isteyin.

Boyamalı 2 Parçalı Yapboz Şablonu

Şablonu indirmek için;

  • Telefona indirmek istiyorsanız, ekrana basılı tutup kaydet demeniz,
  • Bilgisayara indirmek istiyorsanız, farenin sağ tuşuna basıp kaydet demeniz yeterlidir.

Not: Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinteres) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Boyamalı 2 Parçalı Yapboz yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa yoruma yazabilirsiniz. Ya da aktiviteyi beğendiyse yoruma belirtmeniz beni çok mutlu edecektir. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın