Resimdeki Geometrik Şekli Bul

1253 0
Resimdeki Geometrik Şekli Bul

Resimdeki Geometrik Şekli Bul

Resimdeki Geometrik Şekli Bul

Merhaba Güzel Dostlarım,

Resimdeki geometrik şekli bul etkinliği çocuğunuzun hem görsel hafızasını yükseltecek bende şekilleri daha rahat öğrenmesini sağlayacak.  Bu oyunu çocuğunuza öğretirken mutlaka hayvanlarda gösterin ve ne olduklarını sorun.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Şablon

Şablonu indirmek için altta buluna buradan indirebilirsiniz yazısına tıklayınız. Yazının sizi yönlendirdiği yer dokümanın içerisi olacak yukarıdaki üç noktadan indir diyebilirsiniz.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Resimdeki geometrik şekli bul şablonunu buradan indirebilirsiniz.

Geometrik şekillerle ilgili diğer yazılar için aşağıdaki yazıları da kontrol etmeyi unutmayın.

Resimdeki geometrik şekli bul yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın