Oyun Hamurun Ile Şekil Fikirleri

2408 0

Oyun Hamurun Ile Şekil Fikirleri

Merhaba Güzel Dostlarım,

Evde küçük bir çocuğunuz varsa uzun süre eski oyunları oynamak onu sıkacaktır. Artık ufak tefek farklı şeyler yapmalı ve onun hayal gücünü zorlayacak oyu lar bulmalısınız.

Özellikle su karantina günlerinde evde çıkmayan ve evde çok sıkılan çocuklarınız ile yapabileceğiniz yaratıcı bir fikir oyun hamurun ile şekil fikirleri.

Oyun Hamuru ile Oynamak için Önerilen Yaş

Herhangi bir oyuncak gibi, oyun hamuru da birkaç risk oluşturur, bu yüzden çocuğunuza oynatmadan önce iki yaşına kadar beklemeniz gerekmektedir. Hatta eğer çocuğunuz 2 yaşına geldiğinde hâlâ oral dönemini atlatamadıysa biraz daha beklemeniz de yarar vardır.

Oyun Hamuru Güvenli mi?

Oyun hamuru için önerilen yaş iki yaştır. Ama buna rağmen, bu kendi başlarına oynayabilecekleri anlamına gelmez.

Bu yaştaki bir çocuk için oyun hamuru ne kadar  güvenli gözükse de, boğulma veya zehirlenmeye neden olabilir. Her yürümeye başlayan çocuk oyuncağı ve akvitesi bir ebeveynin gözetimi altında daha güvenli hale gelir.

Şablon

Şablonu indirmek için altta bulunan buradan indirebilirsiniz yazısına tıklayınız. Yazının sizi yönlendirdiği yer şablonların bulunduğu klasörün içerisi olacaktır. Tümünü seçip yukarıdaki üç noktadan indir diyebilirsiniz.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Oyun Hamurun Ile Şekil Fikirleri şablonlarını buradan indirebilirsiniz.


Oyun Hamurun Ile Şekil Fikirlerine Benzer Diğer Fikirler:


Oyun Hamurun Ile Şekil Fikirleri yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın