Çizgi Çalışması Etkinliği

Çizgi Çalışması Etkinliği

Çizgi Çalışması Etkinliği

Merhaba Güzel Dostlarım,

Çizgi Çalışması Etkinliği ile çocuğunuz el gücü, koordinasyon ve bir yazma aracının nasıl düzgün bir şekilde tutulacağını öğrenmenin yanı sıra, göz  koordinasyonu yapmasını da sağlar.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün değil ama bu aktivite 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Çizgi çalışması oyununu oynatmadan önce mutlaka çocuğunuzun kalemi doğru tutup tutmadığını kontrol edin.

Şablon

  • Şablonu indirmek için altta bulunan buradan indirebilirsiniz yazısına tıklayınız. Yazının sizi yönlendirdiği yer klasörün içerisi olacaktır. Yukarıdaki üç noktadan indir diyebilirsiniz.
  • Ya da aşağıdaki şablonların üzerine basılı tutup indir diyebilirsiniz.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Çizgi Çalışması Etkinliği şablonlarını buradan indirebilirsiniz.

Ya da;

Çizgi Çalışması Etkinliği Çizgi Çalışması Etkinliği Çizgi Çalışması Etkinliği


Benzeri Diğer Konular;


Çizgi çalışması etkinliği yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın