Neye İhtiyaç Duyarız Aktivitesi

886 0
Neye İhtiyaç Duyarız Aktivitesi

Neye İhtiyaç Duyarız Aktivitesi

Merhaba Güzel Dostlarım,

Neye İhtiyaç Duyarız Aktivitesi ile çocuklarımız zaten bildikleri bilgileri pekiştirmiş olacak ya da eğer bilmiyorsa hem eğlenecek hemde öğrenecektir.

Kaç Yaş Çocuklar Içın Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 2,5 yaş ve üzeri çocuklar ile oynanması uygun olacaktır.

Malzemeler

  • Şablon,
  • Makas,

Nasıl Yapılır?

Tüm şablonları yazdırın. Yaptırdığınız bu şablonları kare şekilde kesin. Çocuğunuzdan çiftleri bir araya getirmesini isteyin.

Şablon

Şablonu indirmek için altta buluna “indir” yazısına tıklayınız.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Neye İhtiyaç Duyarız Aktivitesi yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir cevap yazın