Neyden Neye Dönüşür?

706 0

Neyden Neye Dönüşür?

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Malzemeler

  • Şablon,
  • Makas,

Nasıl Yapılır?

Şablonu yazdırın ve çocuğunuza ilk başta siz neyin sonrasında ne olacağını anlatın. Örneğin; oyunun belli dönemlerde yünleri kırpılır. Kırpılan yünler fabrikalarda yün iplere dönüşür. Yün ipleri ben veya mağazalar kazak yapar. Bizde o kazağı giyeriz gibi… Tüm resimleri tek tek anlattıktan sonra kesin ve çocuğunuzdan anlattığınız şekilde birleştirmesini isteyin.

Şablon

Şablonu indirmek için altta buluna “indir” yazısına tıklayınız.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Neyden Neye Dönüşür? yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın