Kendi Üç Boyutlu Evini Yap

1511 0

Kendi Üç Boyutlu Evini Yap

Merhaba Güzel Dostlarım,

Kendi üç boyutlu evini yap etkinliğiyle kendi evinizi yapmaya ne dersiniz. Şablonlar bende sizin çırakta hazırla malzemeleri alıp başlayın.

Malzemeler

  • Şablonlar,
  • Makas,
  • Karton,
  • Yapıştırıcı,

Nasıl Yapılır?

Tüm şablonları yazdırın ve uygun boyutlarda kestiğiniz kartonların üzerine her sayfayı ayrı bir kartona olacak şekilde yapıştırın. Daha sonra bir defter şeklini alması için isterseniz iğne iplik vb yollar deneyebilirsiniz. Ya da kırtasiyecinizle görüşüp resimdeki gibi defter yapabilirsiniz. Bazılarını iki kez yazdırmanız gerekecektir.  Hangilerini iki kez yazdıracağınız size kalmış bir durum. Örneğin; Masayı iki kez yazdırabilirsiniz. İlk resmin üzerine çıt çıt yapıştırıp kestiğiniz ikinci masayı, çocuğunuzdan yerine yapıştırmasını isteyebilirsiniz.

Şablon

ŞŞablonu indirmek için “indir” yazısına tıklamalısınız.  Resimleri indirmek için ise, üzerine tıklayın ve çıkan ekranda telefonla giriyorsanız basılı tutup kaydet; bilgisayardan giriyorsanız fareye sağ tıklayıp kaydet demelisiniz.

Not: Eğer “Kendi Üç Boyutlu Evini Yap” yazısına  sosyal ağlardan (Facebook, Instagram veya Pinteres) girdiyseniz resimleri ındirmede problem yaşayabilirsiniz. Bu durumda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Kendi Üç Boyutlu Evini Yap yazımı okudunuz. Bunların dışında merak ettiklerimiz varsa veya oyunu siz de beğendiyseniz yoruma yazmayı unutmayın. Unutmayın düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın