Hayvanın Yavrusu Hangisi

1494 0
Hayvanın Yavrusu Hangisi

Hayvanın Yavrusu Hangisi

Hayvanın Yavrusu Hangisi

Merhaba Güzel Dostlarım,

Hayvanın Yavrusu Hangisi çocuğunuz hem hayvanlı öğrenecek hem yavrularını hem de bu hayvanların hangi yiyecekleri yediklerini. Eğlenerek öğrenecek ve ince motor becerilerini geliştirecektir.

Belki hatırlarsınız Temmuz ayında Müge Anlı’nın sunduğu “güven bana” adlı programda çok konuşulacak bir soru sorulmuştu. Soru “sığır yavrusunun adı nedir?” ve bu soruya yarışmacılar yanlış cevap verdiler. Programdan sonraki birkaç ay bu soru ve cevabı yanlış bilme durumu çok konuşulmuştu. Maalesef sadece bu yarışmacılar değil dışarıya çıkıldığı zaman birçok kimse sığır yavrusunun adının ne olduğunu bilmiyor. Bu durumdan esinlenerek sizinle bu oyunu paylaşmak istedim. Çocuklarımıza öğrenebileceği en küçük yaştan itibaren bu basit konuları öğrenmesi gerekmektedir.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Hayvanın Yavrusu Hangisi

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Şablon

Şablonu indirmek için altta buluna “indir” yazısına tıklayınız.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Hayvanın Yavrusu Hangisi dokümanını buradan indirebilirsiniz.

Hayvanın Yavrusu Hangisi yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir cevap yazın