En Iyi Agamograf Görüntüleri

2134 0

En Iyi Agamograf Görüntüleri

Merhaba Güzel Dostlarım,

Bugün ki yazımda, benim yeni öğrendiğim ve bir kısım ebevenynin de benim gibi yeni keşfedeceği veya çok önceden keşfettiği agamograf sanatından bahsedeceğim.

Agamograf, farklı açılardan bakıldığında farklı bir görüntü ortaya çıkaran bir resim veya çizimdir. Agamogaphs, heykelleri, hareket eden, değişen veya dönüşen eserleri ile bilinen Yakkov Agam tarafından keşfedilmiştir.

Çocuklarınız ile basit bir şekille yapıp güzel zaman geçireceğiniz bu etkinlik şablonlarını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Malzemeler

  • Şablon,
  • Makas,

Şablon

Şablonu indirmek için;

  • Telefona indirmek istiyorsanız, ekrana basılı tutup kaydet demeniz,
  • Bilgisayara indirmek istiyorsanız, farenin sağ tuşuna basıp kaydet demeniz yeterlidir.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

En Iyi Agamograf Görüntüleri yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir cevap yazın