Dağ Evinin Çılgın Sahipleri Aktivitesi

787 0
Dağ Evinin Çılgın Sahipleri Aktivitesi

Dağ Evinin Çılgın Sahipleri Aktivitesi

Merhaba Güzel Dostlarım,

Dağ Evinin Çılgın Sahipleri Aktivitesi ile çocuğunuz önünde arkasında sağında solunda kavramlarını oyun ile daha iyi öğrenmiş olacaktır.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Malzemeler

  • Şablonlar,
  • Makas

Nasıl Yapılır?

Şablonu yazdırın. Son sayfada ki her bir nesneyi düzgün şekilde kesin. Çocuğunuzdan diğer sayfalarda ki şablonları kontrol ederek aynısını yapmasını isteyin.

Şablon

Şablonu indirmek için altta buluna “indir” yazısına tıklayınız.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Dağ Evinin Çılgın Sahipleri Aktivitesi yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın