Bu Desen Hangi Meyvenin?

920 0
Bu Desen Hangi Meyvenin?

Bu Desen Hangi Meyvenin?

Merhaba Güzel Dostlarım,

Bu Desen Hangi Meyvenin etkinliği çocuğunuzun düşünerek hareket etmesini bu şekilde ince motor becerilerini geliştirmeyi sağlar.

Nasıl Oynanır?

Bu Desen Hangi Meyvenin?

Oyun çok basit. Resimlerde ki meyve dışlarının hangi meyveye alt olduğunu çocuğunuzdan bilmesini isteyin ve yanına koymasını söyleyin. Eger bilmedigi meyveler varsa onları da öğrenmiş olacaktır.

Oyunda üzümden karpuz, ananastan elmaya 24 tane meyve var. Bu meyve oyunu oynarken biraz ağzınız sulanabilir.

Oyunu oynamak için yazdırmanız gerekmektedir. Sonrasında isterseniz kesip oynamaya başlayabilirsiniz.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Şablon

Şablonu indirmek için altta buluna buradan indirebilirsiniz yazısına tıklayınız. Yazının sizi yönlendirdiği yer dokümanın içerisi olacaktır. Yukarıdaki üç noktadan indir diyebilirsiniz.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Bu Desen Hangi Meyvenin şablonunu buradan indirebilirsiniz.


Ilgini Çekebilecek Diğer Konular


Bu Desen Hangi Meyvenin? Yazımı okudunuz. Sizin de eklemek istedikleriniz varsa yoruma yazabilirsiniz.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın