Yüz Oluşturma Okul Öncesi

2656 0
Yüz Oluşturma Okul Öncesi

Yüz Oluşturma Okul Öncesi

Merhaba Güzel Dostlarım,

Yüz oluşturma okul öncesi aktivitesi ile çocuğunuzla oynarken yüz şekillerini gördükçe çok eğleneceksiniz. Yüz oluşturma oyununu oynarken hemde tüm insani duyguları mutluluk, üzüntü vs öğretmiş olacaksınız.

Yüz Oluşturma Okul Öncesi

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Yüz Oluşturma Okul Öncesi

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Şablon

Şablonu indirmek için altta bulunan buradan indirebilirsiniz yazısına tıklayınız. Yazının sizi yönlendirdiği yer dokümanın içerisi olacak yukarıdaki üç noktadan indir diyebilirsiniz.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Yüz Oluşturma Okul Öncesi dokümanını buradan indirebilirsiniz.


Yüz Oluşturma Okul Öncesi Aktivitesine Benzer Diğer Aktiviteler


Yüz oluşturma okul öncesi yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın