Youtube‘da en Çok Abonesi Olan Kanallar

1128 0
Youtube‘da en Çok Abonesi Olan Kanallar

Youtube‘da en Çok Abonesi Olan Kanallar

Merhaba Güzel Dostlarım,

Youtube benim gün içerisinde zaman geçirdiğim bir sosyal medya aracı. Youtube izlemenin yanı sıra video çekip koyan kitlede hiç yadsınacak kadar çok. Artık minik minik bebeler daha doğru düzgün konuşamazken videolar çekip internete koyarak para kazanma derdine düştü. İşin ucunda para olunca tabii normal. Bu günkü yazımda Youtube’da en çok takipçisi olan kişiler ve ne iş yaptıklarından bahsedeceğim.

  1. PewDiePie

Pewdiepie, 2010 yılında katılmış olduğu Youtube’a 64 Milyon abone ile devam ediyor. İsveçli bir komedyen ve video yapımcısı olan Felix Arvid Ulf Kjellberg ikinci sıradaki kişi ile arasına ufak bir fark atmış gibi gözüküyor.

  1. T-Serisi

T-Serisi, 2006 yılında katılmış olduğu Youtube’a 55 Milyon abone ile devam ediyor. Daha önceki En Çok İnternet Kullanılan Ülkeler yazımda Hindistan’ın ne kadar çok internet kullanıcısı olduğundan bahsetmiştim. Yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Haliyle Youtube’da da en iyilerden biri yine Hindistan’dan çıkıyor.

  1. Justin Bieber

Justin Bieber, 2008 yılında hayatımıza girdiğinden bire çok fazla başarıya imza attı. Kendisinden daha önce Instagramda En Çok Takipçisi Olan Ünlüler yazımdan da bahsetmiştim. Şimdi ise, Youtube’da 40 milyon aboneye ulaşmıştır olmasından bahsediyorum.

  1. Kondzilla Kanalı

Kondzilla, Brezilya’da müzik videosu yapımcısı, yönetmeni ve senaristidir. Kondzilla video kanalında her video çok iyi izlenme oranlarına ulaşmıştır. Şuanda 37 milyon abonesi vardır.

  1. Merhaba ben almanım

HolaSoyGerman, 34 Milyona ulaşan abone sayısıyla geçen sene dördün sırada yer alırken bu sene Youtube’da beşinci sırada yer almıştır.

  1. Ed Sheeran

Şarkı sözü yazarı, şarkıcı ve gitarist olarak bilinen Ed Sheeran 32 milyon aboneye sahiptir. Youtube’da en iyiler arasında altıncı sırada yer almıştır.

  1. Dostum mükemmel

Dude Perfect. Kanalı 33 milyon abone ile yedinci sırada yer almıştır. Genelde spor yayınları yapan bu kanal hızlı büyüyen kanalardan biridir.

  1. elrubiusOMG

Youtube‘da en Çok Abonesi Olan Kanallar listesinde 30 milyon takipçisi olan İspanyol Youtube’udu  Rubén Doblas Gundersen’ın sekizinci sırada yer almaktadır. Kendisi genelde oyun videoları çekmektedir.

  1. Taylor Swift

Instagramda En Çok Takipçisi Olan Ünlüler yazımda yedinci sırada gördüğümüz Taylor Swift Youtube’da da en iyiler arasındadır. 30 milyon takipçisi vardır.

  1. Whinderssonnunes

Brezilyalı komedyen olan Whindersson Nunes Batista 30 milyon abonesi vardır.

Youtube‘da en Çok Abonesi Olan Kanallar yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa yoruma yazabilirsiniz.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın