Yazdırılabilir Maskeler

1216 0

Yazdırılabilir Maskeler

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite oral dönemini geçmiş 2 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Malzemeler

  • Şablonlar,
  • Igne,
  • Lastik,
  • Makas,

Nasıl Yapılır?

İstediğiniz maskeyi yazarın. Yazdırdığımız maskenin iki kulak hizasının da biraz üzerinde iğne ile lastiğin lastik uçlarının girebileceği kalınlıktan iki ayrı yerdede delikler açın. Sağ ucunu sağ deliğe sol ucunu sol deliye geçirip hafifçe düğüm atalım. Maskeleri uzun süreli kullanmayı düşünüyorsanız eğer kalın kağıda yazdırmanız gerekmektedir. İsterseniz kuşe kağıda yazdırabilirsiniz ya da A4 kağıda yazdırdıktan sonra ince kartonun üzerine yapıştırarak lastikle maske hallede getirebilirsiniz.

Şablonu indirmek için altta buluna linke tıklayınız.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

https://drive.google.com/file/d/1Fm0AHRlagXOm4QEn-Ni49jMAA2cVS13o/view?usp=drivesdk

Yazdırılabilir Maskeler yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın