Üçlü Halka Yapboz

1647 0
Üçlü Halka Yapboz

Üçlü Halka Yapboz

Merhaba Güzel Dostlarım,

Bugün alışılmışın dışında biraz farklı bir yapboz türünü sizinle paylaşacağım üçlü halka yapboz. Umarım benim kızım gibi sizin çocuklarınız veya öğrencileriniz de beğenir ve eğlenerek yapar.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Nasıl Yapılır?

Yapboz 3 parçadan oluşuyor. Içinde resim olan parçanın çevresini makasla kesin. Diğer harka şeklinde içi beyaz olan parçaların ise iç kısımlarında ki beyaz kısmı keseceksiniz. Sonrasında parçaları çocuğunuzun birleştirmesini isteyeceksiniz. Oyunu oynarken çıkan nesnelerin ne olduğunu sormayı unutmayın. Biliyorsa tekrar etmiş olur, eğer bilmiyorsa öğrenmiş olur. 😊

Iyi eğlenceler.

Şablon

Şablonu indirmek için;

  • Telefona indirmek istiyorsanız, ekrana basılı tutup kaydet demeniz,
  • Bilgisayara indirmek istiyorsanız, farenin sağ tuşuna basıp kaydet demeniz yeterlidir.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Üçlü Halka Yapboz yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın