Şekline ve Sayıya Göre Boyama

1746 0
Şekline ve Sayıya Göre Boyama

Şekline ve Sayıya Göre Boyama

Merhaba Güzel Dostlarım,

Şekline ve sayıya göre boyama aktivitesi ile çocuğunuz hem sayı ve renkleri öğrenecek hemde boyama yaparak ince motor becerilerini geliştirecektir.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Şablon

Şekline ve Sayıya Göre Boyama Şekline ve Sayıya Göre Boyama

Şablonu indirmek için altta bulunan buradan indirebilirsiniz yazısına tıklayınız. Yazının sizi yönlendirdiği yer dokümanın içerisi olacak yukarıdaki üç noktadan indir diyebilirsiniz.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Şekline ve Sayıya Göre Boyama şablonlarını buradan indirebilirsiniz.

Şekline ve Sayıya Göre Boyama yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir cevap yazın