Okul Öncesi Örüntü Çalışması

3928 0
Okul Öncesi Örüntü Çalışması

Okul Öncesi Örüntü Çalışması

Merhaba Güzel Dostlarım,

Uzun zaman sonra sizinle yine bir örüntü çalışması paylaşacağım. “Öncesinde örüntü ne ona söyle bir bakalım” diyenler için. Örüntü, Belirli bir kurala göre düzenli bir şekilde tekrar eden şekil ya da sayı dizisine denir. Yani belirli bir kurala göre tekrar etmesi lazım. Örneklerle eğer bilmiyorsanız siz ve çocuğunuz öğrenmiş olacaktır.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Şablon

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Şablonu indirmek için;

  • Telefona indirmek istiyorsanız, ekrana basılı tutup kaydet demeniz,
  • Bilgisayara indirmek istiyorsanız, farenin sağ tuşuna basıp kaydet demeniz yeterlidir.

Okul Öncesi Örüntü Çalışması Örüntü Çalışması Okul Öncesi Okul Öncesi Örüntü Çalışması Örüntü Çalışması Okul Öncesi Okul Öncesi Örüntü Çalışması Okul Öncesi Örüntü Çalışması


Diğer Benzeri konular için aşağıdaki yazıları da okumayı unutmayın.


Okul Öncesi Örüntü Çalışması yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir cevap yazın