Okul Öncesi Duyu Organları Küpü

6989 0
Okul Öncesi Duyu Organları Küpü

Okul Öncesi Duyu Organları Küpü

Merhaba Güzel Dostlarım,

Okul Öncesi Duyu Organları Küpü ile çocuğunuz kolaylıkla organları ve ne işe yaradığını öğrenebilecek. Tek yapmanız gerek şablonu yazdırmak ve küp şekline getirmek, sonrasında küpü sallayarak atın. Çıkan organın ne işe yaradığı ve nerede olduğunu çocuğunuza öğretin. Tüm organlar çıkana kadar küpü atıp, anlatmaya devam edin. Tüm organlar bitince bu sefer çocuğunuzdan organların nerede olduğunu ve ne işe yaradığını söylemesini isteyin.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Oyun başlasın.

Şablon

Şablonu indirmek için altta buluna “indir” yazısına tıklayınız.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Okul Öncesi Duyu Organları Küpü yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Eğer duyu organları ile ilgili daha fazla aktivite oynatmak isterseniz;

  • Okul Öncesi Duyu Organları Kuklası aktivitesine buradan,
  • Okul Öncesi Duyu Organlarını Öğrenelim Küpü aktivitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın