Okul Öncesi Çift Taraflı Çizgi Çalışması

6484 0

Okul Öncesi Çift Taraflı Çizgi Çalışması

Okul Öncesi Çift Taraflı Çizgi Çalışması ile çocuğunuz kalem tutmayi ve kalemi düzgün kullanmayı öğrenirken aynı zamanda el ve kol kaslarini geliştirecektir. Çizgi Çalışması yapmak çocukların dikkatlini arttıran bir etkinliktir bu nedenle aileler ve okullar anlayabileceğı en küçük yaştan itibaren bu etkinliği yaptırmalıdır.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Şablon

Şablonu indirmek için;

  • Telefona indirmek istiyorsanız, ekrana basılı tutup kaydet demeniz,
  • Bilgisayara indirmek istiyorsanız, farenin sağ tuşuna basıp kaydet demeniz yeterlidir.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Okul Öncesi Çift Taraflı Çizgi Çalışması yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir cevap yazın