Mesleklerin Kullandıkları Malzemeleri

4982 0
Mesleklerin Kullandıkları Malzemeleri

Mesleklerin Kullandıkları Malzemeleri

Merhaba Güzel Dostlarım,

Çocuğunuz artık meslekleri öğrenmeye başlayabilir çünkü büyüdü. O zaman şimdi size meslek kartlarını yazdırmanız tavsiye ediyorum. Meslek kartlarını yazdırın ve meslekler hakkında bilgi verin sonrasında ise meslek malzemelerini gösterin.

Mesleklerin Kullandıkları Malzemeleri

Sonrasında çocuğunuzdan hangi mesleğin ne işi yaptığını ve hangi malzemeleri kullandığını yerleştirmesini isteyin.

Içerisinde olanlar;

  • 7 adet meslek,
  • 6 adet meslek aleti,

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Şablon

Mesleklerin Kullandıkları Malzemeleri

Şablonu indirmek için altta bulunan buradan indirebilirsiniz yazısına tıklayınız. Yazının sizi yönlendirdiği yer dokümanın içerisi olacak yukaridaki üç noktadan indir diyebilirsiniz.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Mesleklerin Kullandıkları Malzemelerine buradan indirebilirsiniz.


Mesleklerin Kullandıkları Malzemeleri Yazısına Benzer Diğer Yazılar:


Mesleklerin Kullandıkları Malzemeleri yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın