Maket Evler, Araba ve Oyuncaklar Aktivitesi

1196 0

Maket Evler, Araba ve Oyuncaklar Aktivitesi

Merhaba Güzel Dostlarım,

Maket Evler, Araba ve Oyuncaklar Aktivitesi ile çocuğunuz hem güzel hayallere dalacak hemde el becerisini geliştirecektir.

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite makası doğru kullanmayı bilen kendine zarar vermeyecek 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Malzemeler

  • Şablon,
  • Makas,
  • Yapışkan,

Nasıl Yapılır?

Şablonu yazdırın. Eğer uzun süreli kullanmayı düşünüyorsanız şablonu kağıda yazdırıp kartona yapıştırabilirsiniz. Ya da direk kuşe kağıda yazdırırsanız bu şekildede uzun ömürlü olacaktır. Yazdırdıktan sonra çocuğunuzdan makasla evin çevresini kesip birleştirmesini isteyin.

Şablon

Şablonu indirmek için altta buluna “indir” yazısına tıklayınız.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Maket Evler, Araba ve Oyuncaklar Aktivitesi yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

Bir yanıt yazın