Küçük Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri

1569 0

Küçük Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri

Etiketli Sepetler

etiketli gardırop sepetleri

Giysilerinizi dekore etmenin anahtarı sepetlerdir. Gerçek şu ki, gömlekleri güzelce katlayabilir ve sepetlerde saklayabilirsiniz. Ayrıca tüm iç çamaşırları, çoraplar, kemerler, atkılar ve diğer aksesuarlar sepette saklama için mükemmeldir.

Duvar Kancaları

Küçük Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri

Odamızda genellikle dikey boşluk kullanmayı unutuyoruz. Gerçek şu ki, duvar kancalarıyla düzenli bir şekilde alan kazanabilirsiniz.

Birkaç sağlam duvar kancası alın, duvarlara takın ve çantalarınızı, eşyalarınızı ve hatta aksesuarlarınızı üzerlerine asın.

Kapı Yardımcı Rafı

Küçük Yatak Odası Dekorasyonu
Ne dedik daha önce yer kazanmak istiyorsan kapının arkasına bak.

Resimdeki gibi sevimli, beyaz bir kapı yardımcı rafı alın . Aksesuarlarınızı, makyaj ve kişisel bakım ürünlerinizi ve ihtiyacınız olan her şeyi dekore etmek için bire bire.

Asılı Depolama Düzenleyicileri

Küçük Yatak Odası Dekorasyonu püf noktaları

Dolaplarında çekmece veya rafları olmayanlar için mükemmel bir yol, asılı depolama alanı.

Bu düzenleyilerin bazılarında çanta, kemer veya kravat gibi küçük aksesuarları tutabilen yan cepleri de var.

Duvara Monte Mücevher Dekorasyonu

Küçük Yatak Odası Dekorasyonu püf noktaları

Hurda ahşaptan kendi sevimli ve sanatsal mücevher düzenleyicinizi oluşturabilirsin veya hazır ahşap raflar satın alabilirsiniz.

Küp Raflar

Küçük Yatak Odası Dekorasyonları

Muhtemelen en çok kullanılan yöntemlerden biridir duvara mante raflar. Ekstra depolama alanı oluşturmak için duvarınıza ahşap küpler monte edin. Bu fotoğrafta görülen gibi farklı yavru boyutlarını karıştırarak biraz alan ekleyebilirsiniz.

Çubuk Ayakkabılık

Küçük Yatak Odası Dekorasyonları

Ayakkabıları saklamak için resimdeki gibi bir alanınız varsa bu şekilde bir çubukla sorunu çözebilirsiniz.  Bu çubuklara yerel hırdavatçılarınızda bulabilirsiniz.

Kapı Üstü Yüzer Raf

Genellikle gözden kaçan bir alan, kapınızın üstündeki alandır. Bu, alanı özellikle küçük bir yatak odanız varsa, bir depolama alanı olarak kullanılabilir.

Bu dekarasyon için evde bulunan herhangi bir ahşabı kullanabilirsiniz ve ardından yatak odanızın kapısının boyasına uyacak şekilde boyayabilirsiniz.

Yerden Yüksek Makyaj Masası

Makyaj masaları bazen haddinden fazla yer  kaplayabilir. Ancak bu, makyaj masanız  olamayacağı anlamına gelmez. Bu şekilde duvara monte bir makyaj masası bulursanız artık daha az yer kaplayacaktır.

Eski Bir Kitap Rafını Yatak Altı Depolama Yuvasına Dönüştürün 

Bu fikir dahiyane! Eski bir kitaplık  bulabilir veya yeni bir kitaplık alıp onu yatak altı tekerlekli dolaba dönüştürebilirsiniz! Sadece tekerlekleri ve kolları ekleyin.

Küçük Eşyaları Saklamak için Ayakkabı Düzenleyici Kullanın

Ekstra aksesuarları saklamak için bir yere mi ihtiyacınız var? Bir kapının arkasında bir  ayakkabı düzenleyici kullanmak  size çok fazla alan sağlayacaktır. Üstelik ucuzlar!

Küçük Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri yazımı okudunuz.

Keyifli günler dilerim.

Bir cevap yazın