Çizme ve Boyama Çalışması

5809 0
Çizme ve Boyama Çalışması

Çizme ve Boyama Çalışması

Merhaba Güzel Dostlarım,

Çocuğunuza çizimi öğretmenin zamanı geldi o zaman şimdi başlamanın tam zamanı. Çizim örnekleri benden çizmesi ve oynaması sizden.

Nasıl Oynanır?

Oyun çok basit sadece çizim. Siz çiziyorsanız 1 yaşından küçük çocuğunuz ile bile oynayabilirsiniz. Ama eğer çocuğunuz çiziyorsa 3 yaşından büyük çocukların çizim konusunda daha başarılı olacağını düşünüyorum. Resimdeki gibi adım adım çiz ve Boya. Bitti

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Şablon

Şablonu indirmek için;

  • Telefona indirmek istiyorsanız, ekrana basılı tutup kaydet demeniz,
  • Bilgisayara indirmek istiyorsanız, farenin sağ tuşuna basıp kaydet demeniz yeterlidir.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.


Çizme ve Boyama Çalışmasına Benzer Diğer Etkinlikler


Çizme ve Boyama Çalışması yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler diler

Bir yanıt yazın